Mecz piłki siatkowej nauczyciele – uczniowie

W Dniu Patrona Szkoły, 30 kwietnia 2024 r. został rozegrany mecz w piłkę siatkową pomiędzy reprezentacją nauczycieli, a reprezentacją uczniów (klasy trzecie). Zwyciężyła drużyna nauczycieli stosunkiem setów 3:1 (25-17, 25-18,16-25, 25-10).

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom uczestniczącym w w/w spotkaniu sportowym należą się gratulacje i podziękowania za ambicję, wolę walki, umiejętności indywidualne i zespołowe.

Narzędzia dostępności