Lekcja o Funduszach Europejskich w naszej szkole

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Lekcja o Funduszach Europejskich VII”, którego organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

W  ramach tego przedsięwzięcia odbyły się lekcje w klasach 2ls i 4ag, które przeprowadziła pani Ewa Wojakowska.

Tegoroczna edycja projektu poświęcona była  zagadnieniom rozwoju lokalnego. Uczniowie poprzez grę planszową i materiały edukacyjne zrozumieli czym jest zaangażowanie mieszkańców w rozwój miejscowości i skąd brać środki na finansowanie pomysłów, które zmieniają lokalną przestrzeń.

Nasza placówka otrzymała pakiet materiałów dydaktycznych: broszury, upominki dla uczniów, gry planszowe, które uatrakcyjniły przebieg lekcji.

Więcej informacji o projekcie: www.polskawschodnia.gov.pl/lekcja

Narzędzia dostępności