Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Lekcja o Funduszach Europejskich VII”, którego organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.
W ramach tego przedsięwzięcia odbyły się lekcje w klasach 2ls i 4ag, które przeprowadziła pani Ewa Wojakowska.
Tegoroczna edycja projektu poświęcona była zagadnieniom rozwoju lokalnego. Uczniowie poprzez grę planszową i materiały edukacyjne zrozumieli czym jest zaangażowanie mieszkańców w rozwój miejscowości i skąd brać środki na finansowanie pomysłów, które zmieniają lokalną przestrzeń.
Nasza placówka otrzymała pakiet materiałów dydaktycznych: broszury, upominki dla uczniów, gry planszowe, które uatrakcyjniły przebieg lekcji.
Więcej informacji o projekcie: www.polskawschodnia.gov.pl/lekcja
