Tradycyjnie w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzach diecezji rzeszowskiej wolontariusze naszej szkoły kwestowali na rzecz ubogich z Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta. 1 listopada spotkaliśmy się na cmentarzach Podkarpacia, aby uczestniczyć w pięknym i bardzo potrzebnym przedsięwzięciu. Celem tej dobroczynnej akcji była zbiórka funduszy umożliwiających pomoc ubogim i bezdomnym. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wzięliśmy udział w tej akcji – mogliśmy pomóc i naprawdę dobrze spędzić ten dzień. Swój czas w tych świątecznych dniach na pomoc innym poświęcili wolontariusze z klas: 1rs, 1bs, 2hms, 2bs, 4ft i 4ct.
