Tradycyjnie w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzach: Rzeszów Wilkowyja, Wola Zgłobieńska i Połomia wolontariusze naszej szkoły kwestowali na rzecz ubogich z Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta. 1 listopada spotkaliśmy się na cmentarzach Podkarpacia, aby uczestniczyć w pięknym i bardzo potrzebnym przedsięwzięciu. Celem tej dobroczynnej akcji była zbiórka funduszy umożliwiających pomoc ubogim i bezdomnym. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wzięliśmy udział w tej akcji – mogliśmy pomóc i naprawdę dobrze spędzić ten dzień. Swój czas w tym świątecznym dniu na pomoc innym poświęcili następujący wolontariusze z naszej szkoły: Marysia Adamska i Patrycja Ziemińska z kl. I mms, Zuzanna Kucharzyk, Simona Selwa, Martyna Burchardt, Nikola Janik, Matylda Słonina z kl. I fs, Anna Jarosz, Rafał Łyszczarz, Filip Dynda, Dawid Pezdan, Jakub Wierzbiński z kl. I hs i Mateusz Franczykowski z kl. II rs.
Szkolny Wolontariat
