Zachęcamy do udziału w szkolnym konkursie profilaktycznym. Celem konkursu jest przedstawienie za pomocą prezentacji multimedialnej współczesnych zagrożeń dla zdrowie fizycznego i psychicznego.
Prezentacja powinna zawierać od 10 do 15 slajdów. Ocenie będzie podlegać treść oraz kreatywne przedstawieni tematu konkursu. W prezentacji powinny być wypisane źródła wykorzystywanych materiałów.
Dla laureatów konkursu będą nagrody rzeczowe, a dla uczestników pozytywne uwagi.
Termin: 17.01.2025r.
Prace konkursowe proszę przesłać na adres:
Organizatorzy konkursu: Iwona Adamiec-Zielińska, Edyta Dragulska
