Konkurs „Współczesne zagrożenia zdrowia”

Zachęcamy do udziału w szkolnym konkursie profilaktycznym. Celem konkursu jest przedstawienie za pomocą prezentacji multimedialnej współczesnych zagrożeń dla zdrowie fizycznego i psychicznego.

Prezentacja powinna zawierać od 10 do 15 slajdów. Ocenie będzie podlegać treść oraz kreatywne przedstawieni tematu konkursu. W prezentacji powinny być wypisane źródła wykorzystywanych materiałów. Dla laureatów konkursu będą nagrody rzeczowe, a dla uczestników pozytywne uwagi. Termin: 05.01.2024 r.

Prace konkursowe proszę przesłać na adres:

Organizatorzy: Iwona Adamiec-Zielińska, Edyta Dragulska.

Narzędzia dostępności