W dniu 03.06.2025r. odbył się szkolny konkurs wiedzy psychologicznej pt.: „BLIŻEJ SIEBIE”. W konkursie udział wzięło 17 uczniów z klas: 1s, 2as, 2bs, 2cs, 2fs, 2rs, 3fs, 3rs.
Laureaci konkursu:
- I miejsce: Monika Pokrzywa (klasa 3fs) – 32/33 pkt
- II miejsce: Tymoteusz Mrówka (klasa 2as) – 31/33 pkt
- III miejsce: Hanna Koniuszy (klasa 1s) – 29,5/33 pkt
GRATULUJEMY!!!
Konkurs zorganizowały: p. Edyta Dragulska, p. Iwona Adamiec-Zielińska
