Konkurs poświęcony Danucie Siedzikównie „Ince”

Z okazji nadchodzącego Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w naszej szkole zostanie zorganizowany konkurs poświęcony  Danucie Siedzikównie  „Ince”. Konkursowe zmagania będą miały formę testu, który będzie odwoływał się do filmu „Inka. 1946”. 

Wszystkich chętnych do udziału prosimy o zgłoszenie się do nauczycieli organizatorów: Agnieszki Kapłon, Elżbiety Pitery i Ewy Wojakowskiej.  Dokładny termin konkursu zostanie podany po feriach. Serdecznie zapraszamy.

Narzędzia dostępności