Konkurs plastyczny DKMS

W grudniu 2022 odbył się konkurs plastyczny na najlepszy plakat promujący ideę dawstwa szpiku. Laureatem nagrody głównej, ufundowanej przez fundację DKMS zajmującą się pozyskiwaniem potencjalnych dawców szpiku dla osób chorych na białaczkę, została Anna Starzyk z klasy 1 mss.
 
Serdecznie gratulujemy!

Narzędzia dostępności