Konkurs Pięknego Czytania Poezji Bożonarodzeniowej

W grudniu w naszej szkole odbędzie się Konkurs Pięknego Czytania Poezji Bożonarodzeniowej. Zadaniem uczestników będzie zaprezentowanie wybranego przez siebie wiersza, który nawiązuje w swojej tematyce do okresu Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia. Prezentowany wiersz nie może być krótszy niż 20 wersów. Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele organizatorzy: panie: Kinga Lizak, Krystyna Potoczna i Agnieszka Kapłon. Chętnych prosimy o zgłaszanie udziału w bibliotece szkolnej lub u nauczycieli polonistów.  Dokładny termin konkursu zostanie podany na początku grudnia. Serdecznie zapraszamy!

Narzędzia dostępności