Zapraszamy do udziału w konkursie na kartkę świąteczną Bożonarodzeniową. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy odnoszącej się do nastroju oraz tradycji
Świąt Bożego Narodzenia w postaci kartki świątecznej. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną liczbę prac. Autorem kartki zgłoszonej do konkursu może być tylko jedna osoba. Praca konkursowa musi być wykonana ręcznie. Każda kartka powinna zawierać opis: imię i nazwisko autora oraz klasę. Komisja konkursowa będzie oceniała prace według następujących kryteriów:
- zgodność z tematem,
- pomysłowość i oryginalność formy,
- estetyka wykonania.
Prace konkursowe prosimy składać w bibliotece szkolnej lub u pani Kingi Lizak do 10 grudnia 2021 roku. Serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegółowe informacje możecie uzyskać u nauczycieli: Kingi Lizak, Agnieszki Kapłon i Krystyny Potocznej.
