Konkurs fryzjerski – „Fryzura ślubna w stylu boho”

W dniu 28 kwietnia w Zespole Szkół Mechanicznych odbył się konkurs fryzjerski, którego tematem przewodnim była „Fryzura ślubna w stylu boho – upięcie. Wydarzenie zgromadziło utalentowanych uczniów klas fryzjerskich, którzy zaprezentowali swoje umiejętności, kreatywność i wyczucie estetyki.
Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a uczestnicy wykazali się dużym profesjonalizmem i pomysłowością. Jury miało niełatwe zadanie, by wyłonić zwycięzców.
Wyniki konkursu:
  • I miejsce – Natalia Szczepek z klasy 4 FS
  • II miejsce – Edyta Walicka z klasy 4 FS
  • III miejsce – Zuzanna Kucharzyk z klasy 3 FS
Wyróżnienie Dyrektora Szkoły otrzymała: Judyta Stefanik
Nagroda publiczności trafiła również do Natalii Szczepek
Fundatorem nagród była hurtownia fryzjersko-kosmetyczna AFK z Gorlic, za co serdecznie dziękujemy!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swojej pasji i zawodowych umiejętności!

Narzędzia dostępności