Koncert z okazji Dnia Kobiet

Serdecznie zapraszamy Dyrekcję szkoły, wszystkie Panie oraz uczennice naszej szkoły na koncert przygotowany przez szkolny zespół muzyczny z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w dniu 8.03.2022 r. na 5 godzinie lekcyjnej (11:30 – 12:15) w auli szkolnej.

 

Szkolny zespół muzyczny

Narzędzia dostępności