W dniu 16.12.2021 r. w naszej szkole odbył się charytatywny koncert świąteczny przygotowany przez szkolny zespół muzyczny. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć kolędy oraz piosenki, które z pewnością wprowadziły uczestników w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Dochód z loterii fantowej przeprowadzonej przez samorząd uczniowski oraz koncertu zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Dzięki Wam możemy wspomóc Podkarpackie Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie oraz Szkolny Zespół Muzyczny.
Serdecznie dziękujemy dyrekcji szkoły, nauczycielom oraz uczniom którzy z wielkim sercem wsparli nasze działania i zachęcamy do udziału w loterii fantowej, która będzie kontynuowana w styczniu 2022 r.
W koncercie wzięli udział:
- Magdalena Kowal – klasa 1 ls
- Hubert Becla – klasa 1 ls
- Antoni Frankowski – klasa 1 bs
- Kornel Banaś klasa 2 bs
- Jakub Pyra – klasa 2 bs
- Piotr Kondrat – klasa 3 fss
- Ksawery Gdula – klasa 3 ag
- Konrad Igras – klasa 3 ag
- Wiktoria Becla – klasa 4 ft
- Julia Kardaś – klasa 4 ft
- Norbert Piwoński – klasa 3 ag (prowadzący koncert)
Szkolny Zespół Muzyczny oraz Samorząd Uczniowski
