Koncert Świąteczny

W dniu 16.12.2021 r. w naszej szkole odbył się charytatywny koncert świąteczny przygotowany przez szkolny zespół muzyczny. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć kolędy oraz piosenki, które z pewnością wprowadziły uczestników w  klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dochód z loterii fantowej przeprowadzonej przez samorząd uczniowski oraz koncertu zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Dzięki Wam możemy wspomóc Podkarpackie Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie oraz Szkolny Zespół Muzyczny.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji szkoły, nauczycielom oraz uczniom którzy z wielkim sercem wsparli nasze działania i zachęcamy do udziału w loterii fantowej, która będzie kontynuowana w styczniu 2022 r.

 

W  koncercie wzięli udział:

  • Magdalena Kowal – klasa 1 ls
  • Hubert Becla – klasa 1 ls
  • Antoni Frankowski – klasa 1 bs
  • Kornel Banaś klasa 2 bs
  • Jakub Pyra – klasa 2 bs
  • Piotr Kondrat – klasa 3 fss
  • Ksawery Gdula – klasa 3 ag
  • Konrad Igras – klasa 3 ag
  • Wiktoria Becla – klasa 4 ft
  • Julia Kardaś – klasa 4 ft
  • Norbert Piwoński – klasa 3 ag (prowadzący koncert)

 

Szkolny Zespół Muzyczny oraz Samorząd Uczniowski

Narzędzia dostępności