Praktyki w malagijskim aeroklubie niestety dobiegają końca. Zdobyliśmy tutaj cenne doświadczenie zawodowe oraz rozwinęliśmy swoje umiejętności w języku angielskim. Pogoda w Hiszpanii przywitała nas ciepłem idealnym do opalania się na plaży, a nawet i pływania w błękitnym morzu. Poza praktykami zwiedziliśmy Malagę zaglądając w wiele pięknych uliczek. Prowadziły one między innymi do wspaniałego zamku Gibralfaro z widokiem na całą Malagę, Katedrę Wcielenia z ciekawą historią. Poznaliśmy to miasto również przez pyszną kuchnię serwującą tutejsze tapas i wiele innych smakołyków. Udział w programie Erasmus+ pomógł nam w zdobyciu wiedzy, nowych umiejętności i doświadczeń.
Karolina Wołowiec – klasa 4mst
