Klasowe mikołajki i udział w akcji „Wyślij kartkę do Seniora”

Uczniowie klasy V fss wzięli udział w akcji ,,Wyślij kartkę do Seniora’’. Akcja polegała na  wysłaniu tradycyjnej kartki lub listu  z życzeniami skierowanymi dla seniorów z Domów Pomocy Społecznej oraz Klubów Seniora. Ten drobny gest z pewnością sprawi radość samotnym, chorym, starszym osobom. W dniu Wigilii wysłane przez młodzież kartki zostaną wręczone wszystkim seniorom z podanych w regulaminie akcji placówek. Uczniowie zorganizowali również klasowe mikołajki oraz wyjście integracyjne do kręgielni. Podczas gry w bilard, cymbergaj, kręgle młodzież  spróbowała swoich sił,  zespołowej  rywalizacji towarzyszyła dobra zabawa.

 

Justyna Sagan, uczennica klasy V fss

Narzędzia dostępności