Uczniowie klasy V fss wzięli udział w akcji ,,Wyślij kartkę do Seniora’’. Akcja polegała na wysłaniu tradycyjnej kartki lub listu z życzeniami skierowanymi dla seniorów z Domów Pomocy Społecznej oraz Klubów Seniora. Ten drobny gest z pewnością sprawi radość samotnym, chorym, starszym osobom. W dniu Wigilii wysłane przez młodzież kartki zostaną wręczone wszystkim seniorom z podanych w regulaminie akcji placówek. Uczniowie zorganizowali również klasowe mikołajki oraz wyjście integracyjne do kręgielni. Podczas gry w bilard, cymbergaj, kręgle młodzież spróbowała swoich sił, zespołowej rywalizacji towarzyszyła dobra zabawa.
Justyna Sagan, uczennica klasy V fss
