Klasa 2as zwiedza wystawę plenerową

Klasa 2as zwiedziła wystawę z okazji Narodowego Dnia Pamięci  Żołnierzy Wyklętych. Znajdowała się ona przy pomniku upamiętniającym Żołnierzy Armii Krajowej podokręgu Rzeszów. Młodzież  obejrzała kolekcję zdjęć portretowych osób zamordowanych przez Sowietów 80 lat temu. Była to ciekawa lekcja historii. Opiekę nad młodzieżą sprawowała pani Ewa Wojakowska.

Narzędzia dostępności