W dniach 17 września 2024 r. (wtorek) na długich przerwach o godz. 10:25 i 14:45 w auli szkolnej odbędzie się kiermasz używanych podręczników. Zainteresowani uczniowie mogą przynieść swoje podręczniki, by je sprzedać młodszym kolegom. Uczniów sprzedających książki prosimy o zajęcie miejsc przy przygotowanych stolikach. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Samorząd Uczniowski
