Jest taki dzień, tylko jeden, raz do roku, czyli Mechanikowy Mikołaj

Hoł hoł hoł !  Mechanik w roli świętego Mikołaja

Pogodnego grudniowego popołudnia, co prawda bez śniegu, wyruszyliśmy obsypywać ludzi prezentami. Odwiedziliśmy chorych i starszych, którzy z wielką radością nas przyjęli. Mikołajowie wraz z aniołkami i małymi elfikami podążali blok po bloku, aż roznieśli wszystkie paczuszki. Czas płynął przy miłych rozmowach z odwiedzanymi ludźmi. Były łzy wzruszenia i radości. Ludzie, którzy nas mijali na ulicach, przyjaźnie się uśmiechali, a grzeczne dzieci dostawały słodki podarunek . A to wszystko się stało tylko dlatego, że nasza pani Kinga ma znajomości ze Świętym  Mikołajem, a pani Iwona i Paulina z aniołkami.

W tej niezwykłej akcji wzięło udział 37 uczniów z klas: I s, II as, II hs, II fs, II mss, II ls, III mss, III fs, III hs i III rs.

DZIĘKUJEMY CAŁEJ EKIPIE ZA ZAANGAŻOWANIE I WIELKIE SERCE!

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

 

Wolontariat szkolny

Narzędzia dostępności