Integracja na kręgielni

W ostatni piątek października klasa 1hs wybrała się do kręgielni „Aloha”. Uczniowie świetnie spędzali ze sobą czas, a ich celem była wspólna integracja oraz propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku. Podczas rozgrywek na torze nie było niezdrowej rywalizacji, lecz współpraca. Choć pogoda w tym dniu była typowo jesienna, to nie przeszkodziło nam w dotarciu na miejsce i w dobrej zabawie.

Filip Szura – klasa I hs

Narzędzia dostępności