Trzecie miejsce drużyny chłopców ZSM w finale wojewódzkim w badmintonie !
W dniu 06.12.2022r. odbyły się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu ( powiat przeworski ) zawody Finału Wojewódzkiego Licealiady w Badmintonie Chłopców i Dziewcząt.
W zawodach brało udział 8 drużyn chłopców i 8 drużyn dziewcząt, reprezentacji szkół z województwa podkarpackiego.
Zawodnicy z Mechanika pokazali się z bardzo dobrej strony, zajmując III miejsce.
Drużyna grała w składzie:
- Hubert Ryndak – klasa 1 bs
- Jakub Wąsacz – klasa 1 bs
- Kamil Malak – klasa 3 as
- Wiktor Rafa – klasa 4 hmg
Opiekun drużyny: Anna Domagała
