Historyczny sukces drużyny Mechanika w badmintonie

Trzecie miejsce drużyny chłopców ZSM w finale wojewódzkim w badmintonie !

W dniu 06.12.2022r. odbyły się w  Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu ( powiat przeworski ) zawody Finału Wojewódzkiego Licealiady w Badmintonie Chłopców i Dziewcząt.

W zawodach brało udział 8 drużyn chłopców i 8 drużyn dziewcząt, reprezentacji szkół z województwa podkarpackiego.

Zawodnicy z Mechanika pokazali się z bardzo dobrej strony, zajmując III miejsce.

 

Drużyna grała w składzie:

  • Hubert Ryndak – klasa 1 bs
  • Jakub Wąsacz – klasa 1 bs
  • Kamil Malak – klasa 3 as
  • Wiktor Rafa – klasa 4 hmg

 

Opiekun drużyny: Anna Domagała

Narzędzia dostępności