14 marca w Auli ZSM odbył się szkolny konkurs fryzjerski pod nazwą „Fryzura wieczorowa na czerwony dywan – upięcie”. Tego wymagającego dużych umiejętności zadania podjęło się sześć zawodniczek: Magdalena Bułat, Monika Pokrzywa, Julia Stafiej, Natalia Szczepek, Kinga Urban i Edyta Walicka.
Nagrodzone zostały:
- Natalia Szczepek z klasy 3fs – I miejsce
- Edyta Walicka z klasy 3fs – II miejsce
- Monika Pokrzywa z klasy 2fs – III miejsce
Wszystkie uczestniczki konkursu otrzymały dyplom. Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy również wspaniałym modelkom za ogromne zaangażowanie.
Nagrody w postaci kosmetyków Nouvelle i akcesoriów fryzjerskich ufundowała Akademia Rozwoju AFK.
