Fryzura na czerwony dywan

14 marca w Auli ZSM odbył się szkolny konkurs fryzjerski pod nazwą „Fryzura wieczorowa na czerwony dywan – upięcie”. Tego wymagającego dużych umiejętności zadania podjęło się sześć zawodniczek: Magdalena Bułat, Monika Pokrzywa, Julia Stafiej, Natalia Szczepek, Kinga Urban i Edyta Walicka.

Nagrodzone zostały:

  • Natalia Szczepek z klasy 3fs – I miejsce
  • Edyta Walicka z klasy 3fs – II miejsce
  • Monika Pokrzywa z klasy 2fs – III miejsce

Wszystkie uczestniczki konkursu otrzymały dyplom. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy również wspaniałym modelkom za ogromne zaangażowanie.

Nagrody w postaci kosmetyków Nouvelle i akcesoriów fryzjerskich ufundowała Akademia Rozwoju AFK.

Narzędzia dostępności