Turniej mikstów w piłce siatkowej pt. „Ferie na sportowo z Mechanikiem 2022” odbył się w dniu 14.02.2022 r. Turniej rozegrany został do dwóch wygranych setów (w secie do 25 punktów). W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny w składzie:
- Marcelina Sączawa kl. 3 fsg i Damian Chyłek kl. 3 ag
- Marcelina Cisek kl. 3 fsg, Maciej Kusaj i Maciej Głaz kl. 2 hms
- Karolina Giebułtowicz i Jakub Gargaś kl. 3 fsg
- Łukasz Ziaja, Miłosz Wójcik i Wiktor Wójcik kl. 1 ls
Tabela rozgrywek:
1 – 4 | 1 – 3 | 1 – 2 |
2 – 3 | 4 – 2 | 3 – 4 |
Lp. | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkt | Miejsce |
1 | 1:2 (1) | 2:0 (2) | 2:0 (2) | 5 (5:2) | 1 | |
2 | 2:1 (2) | 0:2 (1) | 2:1 (2) | 5 (4:5) | 3 | |
3 | 0:2 (1) | 2:0 (2) | 2:0 (2) | 5 (4:2) | 2 | |
4 | 0:2 (1) | 1:2 (1) | 0:2 (1) | 3 | 4 |
Wyniki:
1 – 4 2:0 (25:15; 25:12)
2 – 3 0:2 (28:30; 23:25)
1 – 3 2:0 (25:23; 26:24)
4 – 2 1:2 (18:25; 25:20; 19:25)
1 – 2 1:2 (25:21; 21:25; 11:15)
3 – 4 2:0 (25:20; 25:22)
Klasyfikacja końcowa turnieju :
- I miejsce: Marcelina Sączawa i Damian Chyłek
- II miejsce: Karolina Giebułtowicz i Jakub Gargaś
- III miejsce: Marcelina Cisek, Maciej Kusaj i Maciej Głaz
- IV miejsce: Łukasz Ziaja, Miłosz Wójcik i Wiktor Wójcik
Turniej zorganizowały i przeprowadziły: Anna Domagała oraz Agnieszka Buć
