Ferie na sportowo z Mechanikiem

Turniej mikstów w piłce siatkowej pt. „Ferie na sportowo z Mechanikiem 2022” odbył się w dniu 14.02.2022 r. Turniej rozegrany został do dwóch wygranych setów (w secie do 25 punktów). W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny w składzie:

  1. Marcelina Sączawa kl. 3 fsg i Damian Chyłek kl. 3 ag
  2. Marcelina Cisek kl. 3 fsg, Maciej Kusaj i Maciej Głaz kl. 2 hms
  3. Karolina Giebułtowicz i Jakub Gargaś kl. 3 fsg
  4. Łukasz Ziaja, Miłosz Wójcik i Wiktor Wójcik kl. 1 ls

 

Tabela rozgrywek:

1 – 4

1 – 3

1 – 2

2 – 3

4 – 2

3 – 4

 

Lp.

1

2

3

4

Punkt

Miejsce

1

 

1:2  (1)

2:0 (2)

2:0 (2)

5 (5:2)

1

2

2:1 (2)

 

0:2 (1)

2:1 (2)

5 (4:5)

3

3

0:2 (1)

2:0 (2)

 

2:0 (2)

5 (4:2)

2

4

0:2  (1)

1:2  (1)

0:2  (1)

 

3

4

 

Wyniki:

1 – 4  2:0  (25:15; 25:12)

2 – 3  0:2  (28:30; 23:25)

1 – 3  2:0   (25:23; 26:24)

4 – 2  1:2   (18:25; 25:20; 19:25)

1 – 2  1:2   (25:21; 21:25; 11:15)

3 – 4  2:0   (25:20; 25:22)

 

Klasyfikacja końcowa turnieju :

  • I miejsce: Marcelina Sączawa i Damian Chyłek
  • II miejsce: Karolina Giebułtowicz i Jakub Gargaś
  • III miejsce: Marcelina Cisek, Maciej Kusaj i Maciej Głaz
  • IV miejsce: Łukasz Ziaja, Miłosz Wójcik i Wiktor Wójcik

 

Turniej zorganizowały i przeprowadziły: Anna Domagała oraz Agnieszka Buć

Narzędzia dostępności