Erasmus we Włoszech

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w programie Erasmus+ w ramach Konsorcjum zrzeszającego szkoły zawodowe z województwa podkarpackiego. Pierwsze grupy rozpoczęły praktyki zagraniczne w dniu 7 kwietnia w Brescia we Włoszech. Kolejne wyjazdy będą do Valladolid, Walencji i Bilbao w Hiszpanii oraz do Antalya w Turcji.

W niedzielę 7 kwietnia o świcie słońca udaliśmy się na lotnisko w Balicach, by rozpocząć praktyki zagraniczne z programu Erasmus +. Nasza grupa spędzi najbliższe dwa tygodnie we Włoszech. W poniedziałek wzięliśmy udział w spotkaniu organizacyjnym, podczas którego zaprezentowano nam firmy, w których będziemy odbywać praktyki. Wieczorem udaliśmy się na zwiedzanie miasta Brescia.

 

Kacper, Patryk, Karol

Narzędzia dostępności