Uczniowie naszej szkoły biorą udział w programie Erasmus+ w ramach Konsorcjum zrzeszającego szkoły zawodowe z województwa podkarpackiego. Kolejna grupa realizowała mobilność w Turcji w mieście Manavgat w okresie: 13 – 24 maja 2024r. Uczniowie odbywali praktykę w firmie Durak Karoser, o czym informuje nas i pozdrawia Maciej z klasy 4hms.
