Uczniowie naszej szkoły biorą udział w programie Erasmus+. Od soboty 4 maja poznajemy piękno Walencji, jej kultury i zwyczajów. W niedzielę udaliśmy się na plażę, aby wypocząć po podróży i następnego dnia z pełną siłą zacząć praktyki. Każdy z nas trafił do firmy, w której poznaje kluczowe dla wybranego zawodu kompetencje. Mieliśmy też okazję zobaczyć corridę, z której słynie Hiszpania, choć chwilami odwracaliśmy wzrok, to jednak warto było wziąć udział w takim widowisku. Za nami półmetek praktyk, ciągle zdobywamy nowe doświadczenia i korzystamy z danego nam czasu.
Natalia
