Erasmus w Hiszpanii

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w programie Erasmus+. Od soboty 4 maja poznajemy piękno Walencji, jej kultury i zwyczajów. W niedzielę udaliśmy się na plażę, aby wypocząć po podróży i następnego dnia z pełną siłą zacząć praktyki. Każdy z nas trafił do firmy,  w której poznaje kluczowe dla wybranego zawodu kompetencje. Mieliśmy też okazję zobaczyć corridę, z której słynie Hiszpania, choć chwilami odwracaliśmy wzrok, to jednak warto było wziąć udział w  takim widowisku.  Za nami półmetek  praktyk, ciągle zdobywamy nowe doświadczenia i korzystamy z danego nam czasu.
 
Natalia

Narzędzia dostępności