Uczniowie naszej szkoły biorą udział w programie Erasmus+ w ramach Konsorcjum zrzeszającego szkoły zawodowe z województwa podkarpackiego.
Chcieliśmy podzielić się niesamowitym doświadczeniem z Erasmus+ na Cyprze. Od niedzieli 7 kwietnia znajdujemy się na praktykach. W poniedziałek zapoznaliśmy się z opiekunami na Cyprze oraz zostaliśmy oprowadzeni po zakładach. Dzięki wsparciu firmy Antonis Philippou auto service mogliśmy poznać lokalną kulturę i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.
Piotr
