Dnia 4 marca (piątek) 2022 r. obchodzony jest na całym świecie „DZIEŃ WYŁĄCZENIA SIĘ” od wszelkich urządzeń multimedialnych (telefon, komputer, tv, itp.). Ideą tego dnia jest pozyskanie czasu, który można wykorzystać na spotkania z bliskimi, aktywny relaks, ulubioną książkę.
W naszej szkole w tym dniu organizujemy „DZIEŃ WYŁĄCZENIA SIĘ OD TELEFONU KOMÓRKOWEGO”, aby zobaczyć co jeszcze dzieje się wokół nas.
WARUNKI AKTYWNEGO UDZIAŁU W AKCJI:
Zostaw telefon u pedagoga (sala nr 19) na cały dzień nauki w szkole, zobacz czy będziesz mieć więcej czasu dla swoich kolegów i nauczycieli. Zyskasz coś jeszcze: dzień bez pytania (w piątek 04.03.2022 r.).
