W dniu 13 maja 2022 r. w Zespole Szkół Mechanicznych odbył się „Dzień Sportu”. Przeprowadzone zostały rozgrywki w piłce nożnej i koszykówce. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny z klas: 1bs, 1ls, 1rs, 2bs, 2cs, 2ls, 2hms, oraz poza konkursem klasa 3ls.
W rozgrywkach piłki nożnej:
- I miejsce zajęła klasa 2 ls
- II miejsce zajęła klasa 2 bs
- III miejsce zajęła klasa 2 cs
Królem strzelców został uczeń Daniel Sondej z klasy 2 ls.
W rozgrywkach koszykówki:
- I miejsce zajęła klasa 2ls
- II miejsce zajęła klasa 1ls
- III miejsce zajęła klasa 2bs
W rozgrywkach poza konkursem wzięła udział klasa 3ls.
GRATULUJEMY SUKCESÓW !!!
