Nauczyciele wychowania fizycznego zapraszają uczniów/uczennice klas I i II na rozgrywki sportowe w dyscyplinach piłka nożna i koszykówka. Mecze będą rozgrywane na boiskach szkolnych.
Chętne klasy, które chcą wziąć udział w zmaganiach sportowych proszę podać imienne składy do danej dyscypliny sportowej wraz z kapitanem drużyny.
Termin zgłoszenia zespołu do 13 kwietnia.
- Piłka nożna – 8 osób (mogą być składy mieszane)
- Piłka koszykowa – 7 osób (mogą być składy mieszane)
Nauczyciele WF
