Ósmoklasiści,Dziękujemy za wspaniały dzień z Wami ! Do zobaczenia we wrześniu ! Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
Narzędzia dostępności