Dzień Maturzysty

29 września b.r. uczniowie klasy 4lg uczestniczyli w Rzeszowskim Salonie Maturzystów, którego gospodarzem była Politechnika Rzeszowska. Oprócz możliwości zapoznania się ze stoiskami licznych uczelni wyższych w Polsce, zostali oprowadzeni przez pracowników Politechniki po campusie Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa. Wraz ze swoim wychowawcą, Panem Wojciechem Kubalą zostali zapoznani z bazą dydaktyczną wydziału w postaci samolotów, m.in. Irydy oraz z wyposażeniem ćwiczeniowej stacji diagnostyczno – naprawczej.

Narzędzia dostępności