Drzewko ubrane!

Dzięki Waszej pozytywnej odpowiedzi na zaproszenie do akcji Ubierz drzewko, wydarzenie zakończyło się pomyślnie! Choinka, pełna uroku, już błyszczy na naszym korytarzu.

Ślemy serdeczne podziękowania za żywe drzewko, umocowanie go, ofiarowane ozdoby oraz zaangażowanie w samo jego ubranie. Dzięki Wam tradycji stało się zadość, a społeczność szkolna może cieszyć się ciepłym widokiem choinki aż do Świąt Bożego Narodzenia.

Narzędzia dostępności