Reprezentacja szkoły w unihokeju wywalczyła udział w półfinale wojewódzkim

W dniu 04.04.2022 r. w Dynowie odbyły się zawody Rejonowe w Unihokeju Chłopców. Reprezentacja Zespołu Szkół Mechanicznych w składzie: Patryk Sus, Maciej Krzanowski, Jakub Bolko, Jakub Gargaś, Olgierd Wiśniowski i Damian Chorzempa wywalczyła drugie miejsce. Dzięki temu drużyna, której opiekunem jest nauczyciel wychowania fizycznego Bartłomiej Krzyszkowski zapewniła sobie udział w półfinałach wojewódzkich. Chłopakom gratulujemy i życzymy powodzenia .

Narzędzia dostępności