W dniu 24.11.2022 r. odbyły się Zespole Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Nowej Dębie zawody Półfinału Wojewódzkiego Licealiady w Badmintonie Chłopców i Dziewcząt.
W zawodach brało udział 7 drużyn chłopców i 6 drużyn dziewcząt, reprezentacji szkół z województwa podkarpackiego.
Zawodnicy z Mechanika pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując II miejsce.
Drużyna w składzie:
- Hubert Ryndak – klasa 1 bs
- Jakub Wąsacz – klasa 1 bs
- Kamil Malak – klasa 3 as
Opiekun drużyny: Anna Domagała
