Drugie miejsce drużyny chłopców ZSM w półfinale wojewódzkim w badmintonie

W dniu 24.11.2022 r. odbyły się Zespole Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Nowej Dębie zawody Półfinału Wojewódzkiego Licealiady w Badmintonie Chłopców i Dziewcząt.

W zawodach brało udział 7 drużyn chłopców i 6 drużyn dziewcząt, reprezentacji szkół z województwa podkarpackiego.

Zawodnicy z Mechanika pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując II miejsce.

Drużyna w składzie:

  • Hubert Ryndak – klasa 1 bs
  • Jakub Wąsacz – klasa 1 bs
  • Kamil Malak – klasa 3 as

Opiekun drużyny: Anna Domagała

Narzędzia dostępności