Degustacja herbat w czytelni szkolnej

„Dopóki Ciebie Ciebie nam pić
Póty jak w niebie jak w niebie nam żyć
Herbatko Herbatko Herbatko
Dopóki Ciebie Ciebie nam pić
Póty jak w niebie jak w niebie nam żyć
Herbatko Herbatko”

Jeremi Przybora

 

27 maja, z okazji światowego dnia herbaty, w szkolnej czytelni odbyło się prawdziwe „tea time”! Było to bardzo miłe wydarzenie, podczas którego zainteresowani mieli okazję spróbować różnych wersji tego słynnego trunku. Herbata ma dobroczynny wpływ na zdrowie, urodę i samopoczucie. Jak się okazało, sprzyja też integracji i inspiracji! Podczas degustowania wywiązywały się różne ciekawe rozmowy, nie tylko o rodzajach i odmianach herbat, ale także na temat literatury. Część uczestników pokusiła się również na wypożyczenie książek. Chętni uczniowie rozwiązali Tea Party Quiz, gdzie do wygrania był kubek z zaparzaczem i herbatką liściastą. Wyniki quizu podane zostaną niebawem.

Następny Światowy Dzień Herbaty już za rok!

 

Dziękujemy!

M. Mucha, M. Bardzik

Narzędzia dostępności