Bogdan Czach „Nauczycielem Roku 2021”

W dniu 7 maja 2022 r. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Gala Wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego, podczas której nauczyciel naszej szkoły – Bogdan Czach otrzymał tytuł „Nauczyciela Roku 2021”.

Uroczysta gala była uhonorowaniem działalności przedstawicieli świata edukacji i ich pracy włożonej w rozwój nauczania w Polsce.

Narzędzia dostępności