Awans siatkarzy ZSM do półfinałów licealiady

Reprezentacja naszej Szkoły w piłce siatkowej rozpoczęła rywalizację w międzyszkolnych rozgrywkach w dniu 28.10.2022 r. W fazie grupowej rywalizowaliśmy z drużynami: ZSKU, ZS nr 1 i wszystkie te zespoły pokonaliśmy bez straty seta. Wygrywając mecze awansowaliśmy do pierwszej szóstki zawodów w ramach licealiady.
W I etapie rozgrywek uczestniczyło 20 reprezentacji szkół średnich z Rzeszowa. Wszystkim reprezentantom ZSM już teraz należą się gratulacje i podziękowania za wolę walki, ambicję, umiejętności indywidualne i zespołowe.

Drużyna wystąpiła w składzie:

  • Krzysztof Domagała – 4ls
  • Maksym Janik – 4fss
  • Jakub Gargaś – 4fsg
  • Paweł Bułatek – 3hms
  • Krystian Bednarz – 3bs
  • Norbert Piwoński – 4ag
  • Kornel Banaś – 3bs
  • Igor Lampart – 3ls
  • Mateusz Byjoś – 3ls

Opiekun siatkarzy ZSM – Sławomir Stawarz

Narzędzia dostępności