Reprezentacja naszej Szkoły w piłce siatkowej rozpoczęła rywalizację w międzyszkolnych rozgrywkach w dniu 28.10.2022 r. W fazie grupowej rywalizowaliśmy z drużynami: ZSKU, ZS nr 1 i wszystkie te zespoły pokonaliśmy bez straty seta. Wygrywając mecze awansowaliśmy do pierwszej szóstki zawodów w ramach licealiady.
W I etapie rozgrywek uczestniczyło 20 reprezentacji szkół średnich z Rzeszowa. Wszystkim reprezentantom ZSM już teraz należą się gratulacje i podziękowania za wolę walki, ambicję, umiejętności indywidualne i zespołowe.
Drużyna wystąpiła w składzie:
- Krzysztof Domagała – 4ls
- Maksym Janik – 4fss
- Jakub Gargaś – 4fsg
- Paweł Bułatek – 3hms
- Krystian Bednarz – 3bs
- Norbert Piwoński – 4ag
- Kornel Banaś – 3bs
- Igor Lampart – 3ls
- Mateusz Byjoś – 3ls
Opiekun siatkarzy ZSM – Sławomir Stawarz
