W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy akcję „Zbieramy nakrętki”. W ubiegłym roku szkolnym oddaliśmy kilka 120 litrowych worków nakrętek na rehabilitację Amelki. W akcję włączyli się także nasi absolwenci.
Nakręć się na pomaganie. Przyłącz się to tej akcji także i Ty!!!
O co chodzi?
O zbieranie różnego typu plastikowych nakrętek, zakrętek, korków, wieczek i pokrywek. Nie wyrzucaj nakrętek, przyłącz się do akcji i zbieraj razem z nami! Akcja będzie trwała przez cały rok szkolny.
Nakrętki można w każdej chwili dostarczyć do p. Kingi Lizak sala 33. Kosz na nakrętki znajduje się także na parterze, a pudełka w niektórych salach lekcyjnych. Zwracajcie uwagę w klasie, na korytarzu, żeby nakrętki wrzucać do koszy i pudeł na nie przeznaczonych.
Wolontariat Szkolny
