W dniach 25-26 marca wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Tak Pomagam!”. Jak za starych dobrych czasów, sprzed czasu pandemii dyżur pełniliśmy w Hetmanie. Zawsze przyświeca nam jeden cel, zebrać jak najwięcej żywności. To fantastyczna rzecz, wyciągnąć do drugiego człowieka pomocną dłoń. Kiedy widzisz uśmiech na twarzach osób otrzymujących żywność, zdajesz sobie sprawę, że przez ten mały gest zmieniasz życie innych na lepsze. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez wsparcia ludzi, którzy chętnie otwierają swoje serca i hojnie przyłączają się do akcji. Święta Wielkanocne to świetny czas, żeby zbliżyć się do drugiego człowieka i pochylić nad jego problemami. Dlatego pamiętajmy o innych i pomagajmy ludziom wokół nas. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji i reprezentowali nasz wolontariat w piątek i w sobotę. Byli to: Weronika Wiater, Oliwia Przywara, Anna Fornal, Karolina Król, Karol Kura z kl. II fss, Kamila Drozd z kl. III fss, Szymon Ziobro z kl. III cg i maturzystki Ola Groń i Anna Gałas.
A Ty? Pomagasz? TAK POMAGAM!
Szkolny Wolontariat
