Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej. Działania dotyczące promowania czytelnictwa były bardzo intensywne. Poznawaliśmy utwór ,,Moralność pani Dulskiej’’ nie tylko w klasach, ale również w ciekawych zakątkach miasta. Zawsze przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz wszelkich środków ostrożności. Swoim zaangażowaniem, kreatywnością i postawą młodzież dała pozytywne świadectwo o sobie. Ta wyjątkowa idea przypomina nam o uniwersalnych wartościach, jednoczy pokolenia i uczy wrażliwości na słowo. Za godne reprezentowanie szkoły dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w akcję.
Nauczyciele Poloniści ZSM
