Z okazji Świąt Wielkanocnych wolontariusze z naszego Mechanika ruszyli na jedną z ulubionych akcji tzw. „Babeczkę”. Bardzo lubimy pomagać i spędzać czas z tymi, którzy z niecierpliwością i wielką nadzieją na nas czekają. Podczas „Babeczki” nie tylko roznosiliśmy drobne upominki dla starszych i chorych osób, ale uśmiech, który tak rzadko im towarzyszy.
Dla wszystkich osób, które zaangażowały się w akcję, to nie były zwykłe odwiedziny, to było coś magicznego. Ludzie okazywali nam bardzo dużo miłości i wdzięczności. Dla wielu godzina spędzona ze starszą osobą była bardzo cenna. Podczas rozmów towarzyszył nam uśmiech, a nawet łzy. Każdy z nas zdał sobie sprawę, że blisko są ludzie, którzy potrzebują uśmiechu, dobrego słowa, a my możemy im to dać.
W akcji udział 37 wolontariuszy z klas: I ls, I fs, I hs, I as, I mss, II hs, II fs, II mss, II rs i III fs.
Szkolny Wolontariat
