Ostatnie słoneczne 3 dni spędziliśmy na zwiedzaniu wszystkich najciekawszych miejsc na Malcie. W czwartek odwiedziliśmy wyspę Gozo na której zobaczyliśmy plażę z pomarańczowym piaskiem jak również i piękne widoki… Piątkowy dzień spędziliśmy w Błękitnej Grocie na której pierwszy raz zobaczyliśmy tak piękny turkusowy kolor wody… A po ciężkim dniu pełnym wrażeń, wróciliśmy do naszego pięknego hotelu Topaz.
Pozdrawiamy
Uczniowie klasy 4 hms, 3 fss
