Słoneczną sobotę spędziliśmy na wyspie Gozo, na której zobaczyliśmy wszystkie atrakcje i kąpaliśmy się w morzu. Niedzielę rozpoczęliśmy od Muzeum Lotnictwa na Malcie, po którym zwiedziliśmy podziemia pierwszej stolicy wyspy, a na koniec dnia relaksowaliśmy się w hotelowym basenie… cdn…
Pozdrawiamy!
Uczniowie 3ls i 3hms
