W dniu 6 marca 2025 r. odbyły się uroczystości upamiętniające bohaterską śmierć Leopolda Lisa Kuli. Wydarzenie składało się z uroczystej Mszy Św. w kościele pod wezwaniem Świętego Krzyża pod przewodnictwem biskupa rzeszowskiego Jana Wątroby oraz z przyrzeczenia strzeleckiego, apelu pamięci i pokazu musztry paradnej. Uroczystości zakończył przemarsz oddziałów strzeleckich. Na Placu Farnym pod pomnikiem oficera Związku Strzeleckiego zgromadziły się tłumy widzów i uczestników. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Jakub Gąsior 2ls, Tymoteusz Mrówka 2as, Dawid Kozak 2ls. Opiekunem młodzieży była Ewa Wojakowska.
