Wolontariat

FINAŁ ZBIÓRKI TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę starych telefonów komórkowych i tabletów na leczenie oraz późniejszą rehabilitację Ernesta Kuźniara urodzonego w marcu 2015 roku. Chłopiec cierpi na duży i nietypowy stopień zrostów i deformacji paluszków rąk i stóp. Szansą na wyzdrowienie Ernesta jest operacja w klinice w Niemczech. Zebraliśmy dość pokaźną liczbę telefonów.

Szczególne podziękowania należą się Marysi Makarskiej z kl. I ft, Madzi Pelc z kl. II ft, Michałowi Marcińcowi z kl. II mbt, Hubertowi Trojnarowi z kl. II at, Paulinie Siudak z kl. III ft oraz naszym absolwentom: Karolinie Paluch, Kasi Tyburczy, Łukaszowi Salachowi i Pawłowi Krzanowskiemu, którzy zorganizowali zbiórkę w swoich miejscowościach i rodzinach.

 

DZIĘKUJEMY ZA DAR SERCA!

Szkolny Wolontariat

TAK! POMAGAM! ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

11 i 12 grudnia 2015 r. Wolontariat w Mechaniku, włączając się w ogólnopolską akcję „Tak! Pomagam!”, zorganizował przedświąteczną zbiórkę żywności w sklepach „Biedronka” i „Hetman”. Nasi wolontariusze zachęcali osoby robiące zakupy do udzielenia wsparcia potrzebującym: ubogim, samotnym, rodzinom wielodzietnym.

Akcja spotkała się z pozytywnym odzewem, dzięki czemu zebraliśmy kilkanaście wózków żywności. Klientów sklepów motywowaliśmy szczerymi uśmiechami, a jeszcze cieplejszymi dziękowaliśmy za okazane dobre serce oraz gest chrześcijańskiej miłości bliźniego. Te dwa dni dały nam wiele radości, lubimy pomagać, cieszy nas odzew ludzi, a przy tym przebywamy ze sobą i radośnie spędzamy czas. Nagrodą są pełne ciepła rozmowy z tymi, którzy oprócz wrzuconego daru do wózka zatrzymywali się przy nas, aby porozmawiać.

Serdecznie dziękujemy całej 32 osobowej ekipie, którą tworzyli: Karolina Pikor, Gabriela Ziobro, Paulina Pietrucha, Klaudia Skwirska, Patrycja Piekło z kl. I ft; Aleksandra Zapalska, Gabriela Urban z kl. I mt; Damian Wacław z kl. I ct; Gabriela Żyła, Gabriela Gaweł, Paulina Sanecka, Aneta Warzybok z kl. II ft; Martyna Burek, Arkadiusz Michalik, Maciej Majka, Michał Marciniec z kl. II mbt; Rafał Smolak z kl. II ct; Ewelina Krupa, Weronika Teper, Małgorzata Nawój z kl. III ft; Aneta Bem, Maria Michalska z kl. III fbt; Karolina Wojtan, Sylwia Wywrót, Jakub Makuch z kl. III mt i Sabina Stec z kl. IV ft .

Opiekę sprawowały panie: Kinga Lizak, Iwona Adamiec- Zielińska, Edyta Dragulska i Dorota Łagowska. WIELKIE DZIĘKI!

 

Aleksandra Zapalska kl. I mt i Michał Marciniec kl. II mbt

 


 

 

 

Więcej: TAK! POMAGAM! ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

TYM RAZEM MIKOŁAJE NIE Z NIEBA, ALE Z NASZEGO MECHANIKA!

6 grudnia, a więc w święto Mikołaja, 36 jego naśladowców z naszej szkoły zgromadziło się w świetlicy "Mała Przystań", aby odebrać prezenty przygotowane dla osób starszych i chorych. Powinnam napisać, że nasi wolontariusze przebrali się za Mikołajów i Śnieżynki, jednak tego nie zrobię, gdyż oni naprawdę nimi są. Może nie chodzą cały rok w czerwonych strojach, białych brodach, czy świątecznych czapkach, ale za to ich serce zawsze jest sercem świętego Mikołaja. Strój to dodatek, który sprawia, że w ten jeden dzień w roku ich piękne serca ujrzy każdy człowiek, który na nich spojrzy...

W ten piękny słoneczny i ciepły jak na grudzień dzień, każdy Mikołaj razem z parą Śnieżynek i torbą wypchaną świątecznymi prezentami wyruszył w drogę, do mieszkań ludzi samotnych, chorych i starszych, którzy potrzebują, szczególne teraz, w te dni przed Świętami Bożego Narodzenia świadomości, że jest ktoś, kto o nich pamięta, ktoś kto się o nich troszczy i pragnie ich radości. Popłynęło wiele łez wzruszenia, ale także można było usłyszeć głośnie śmiechy i słowa otuchy, bo nie chodzi tu tylko o prezenty, ale o samą obecność, podanie pomocnej dłoni, ramienia do wypłakania, szczerego uśmiechu, słów dających radość i pocieszenie. Właśnie to jest głównym celem tej akcji: pokazanie innym, że jest coś więcej niż czubek własnego nosa, że są ludzie, którzy potrzebują pomocy. Nie zamykajmy się na nich, nigdy nie odwracajmy się do nich plecami, zacznijmy naśladować młodych, którzy co roku biorą udział w tej pięknej akcji, bo nie wiemy czy to my kiedyś nie będziemy potrzebowali właśnie takiej obecności.

 

Czas przedstawić 37 osobową ekipę „ świętych”:

  • Mikołaje: Damian Wacław kl. I ct, Rafał Smolak, Kamil Wójcik kl. II ct, Michał Marciniec, Marcin Majka kl. II mbt, Mateusz Piwko kl. II lt, Mateusz Skubisz, Maciej Makuch, Wojciech Pieniążek, Bartek Dubiel z kl. III lt i Kamil Pisarek z kl. IV mbt.
  • Aniołki: Paulina Piertucha, Karolina Pikor, Klaudia Skwirska, Patrycja Piekło, Weronika Rakoczy kl. I ft, Aleksandra Zapalska, Gabriela Urban kl. I mt, Magdalena Pelc, Marianna Uryć, Gabriela Żyła, Gabriela Gaweł, Aneta Warzybok, Paulina Sanecka, Joanna Głowiś, Gabriela Mazur kl. II ft, Martyna Burek kl. II mbt, Weronika Teper, Ewelina Krupa, Małgorzata Nawój kl. III ft, Sylwia Wywrót kl. III mt, Natalia Data, Sabina Stec, Monika Wójcik, Barbara Miśta kl. IV ft i Katarzyna Smura kl. IV mbt.

Nad całością czuwała pani Kinga Lizak. Do zobaczenia za rok!!!

 

GABRIELA MAZUR KL. II FT

 

 

 

 

Więcej: TYM RAZEM MIKOŁAJE NIE Z NIEBA, ALE Z NASZEGO MECHANIKA!

Z MIKOŁAJKOWĄ PACZKĄ U PODOPIECZNYCH ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY

We wtorek 1 grudnia przedstawiciele szkolnego wolontariatu - Gabrysia Gaweł, Gabrysia Żyła z kl. II ft i Maciek Majka z kl. II mbt - pod opieką pani Kingi Lizak i pani Iwony Adamiec - Zielińskiej wybrali się do Środowiskowego Domu Pomocy w Wysokiej Głogowskiej, aby przekazać dary zebrane w ramach akcji „TUŻ OBOK”.

Obdarowani przez całą naszą szkolną społeczność podopieczni i ich opiekunowie bardzo miło nas przyjęli. Po emocjach związanych z rozdaniem prezentów pani Justyna, jedna z opiekunek placówki, oprowadziła nas po pomieszczeniach budynku, pokazując sale przeznaczone na terapię, siłownię, stolarnię, kuchnię i świetlicę. Po zwiedzeniu ośrodka zostaliśmy poczęstowani gorącą herbatą, kawą i ciastem. Następnie wszyscy stanęliśmy do grupowego zdjęcia, by upamiętnić tę miłą chwilę. Dzięki tej pięknej akcji mogliśmy poznać niezwykłych ludzi, którzy pomimo choroby mają w sobie tyle ciepła, siły i energii. Wraz z podopiecznymi ośrodka wzięliśmy udział w zajęciach terapeutycznych. Uczestnicy zaprezentowali nam swoje talenty manualne i wokalne. Mogliśmy zobaczyć cząstkę ich codzienności. Myślę, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Był on okazją,aby poznać tak niesamowitych ludzi, którym przez cały ten czas uśmiechnie schodził z twarzy.

Na pożegnanie otrzymaliśmy upominki wykonane własnoręcznie przez podopiecznych z pomocą ich opiekunów. DZIĘKUJEMY jeszcze raz wszystkim, którzy wsparli akcję „TUŻ OBOK”, bo dzięki niej mogliśmy zobaczyć ogromną radość na twarzach osób obdarowanych: chorych, upośledzonych umysłowo, z zaburzeniami neurologicznymi. Drogie koleżanki i drodzy koledzy - WARTO POMAGAĆ :)

 

GABRIELA ŻYŁA KL. II FT

 

 

 

 

Więcej: Z MIKOŁAJKOWĄ PACZKĄ U PODOPIECZNYCH ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY

ANIOŁY W MECHANIKU

W dniach 7-9 grudnia na dużej przerwie będą sprzedawane aniołki świąteczne. Dochód ze sprzedaży przeznaczymy na potrzeby naszych uczniów. I Ty możesz mieć aniołka :).

 

Zapraszamy do wsparcia naszej akcji.

 

Szkolny Wolontariat

Podziękowanie

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

29 listopada 2015 r. przedstawiciele wolontariatu wzięli udział w akcji charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”, która po raz kolejny odbyła się pod patronatem Polskiego Radia Rzeszów.

Naszym zadaniem było zachęcenie klientów sklepu „Frac” na osiedlu Baranówka, aby kupili jeden produkt więcej i wrzucili do naszych koszów. Jak co roku byliśmy pod wrażeniem, ponieważ ludzie podchodzili do nas z pełnymi wózkami i nam je zostawiali. W koszach znalazła się żywność długoterminowa, odzież, zabawki i środki czystości. Za swój gest dobroci darczyńcy otrzymywali od nas naklejki- słoneczka. Zebrane dary przekazane zostaną na paczki mikołajkowe dla potrzebujących z naszego miasta. Niedzielna akcja niesie ze sobą wielkie przesłanie: „Dzielmy się z potrzebującym tym co mamy, dobro zawsze powraca podwójnie".

W akcji udział wzięli: Martyna Burek z kl. II mbt, Karolina Wojtan z kl. III mt, Wojciech Pieniążek i Maciej Makuch z kl. III lt.

 

Autor: Martyna Burek kl. II mbt

 

WOLONTARIAT W RADIU I TELEWIZJI RZESZÓW

 

27 listopada 2015 r. przedstawiciele szkolnego wolontariatu - Karolina Wojtan z kl. III mt i Maciej Makuch z kl. III lt - wzięli udział w logistycznym przygotowaniu ogólnopolskiej zbiórki rzeczy w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” na terenie Rzeszowa. Udzielili także wywiadu dla Radia i Telewizji Rzeszów. Mogliśmy ich oglądać w piątkowym wydaniu „Aktualności”.

 

Akcja Mikołajkowa pt.: „I TY MOŻESZ MIEĆ CZERWONĄ CZAPKĘ”

 

Uprzejmie informujemy, że rusza Akcja Mikołajkowa pt.: „I TY MOŻESZ MIEĆ CZERWONĄ CZAPKĘ” organizowana przez Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci
i VI Liceum Ogólnokształcące.

Zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych i ich rodzin odbędzie się DNIA 1 GRUDNIA 2015 r. (WTOREK) NA 4 GODZINIE LEKCYJNEJ (10:30).

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji, co zaowocuje uśmiechem na twarzach małych pacjentów.

Nauczycieli uczących w tym czasie prosimy o umożliwienie wejścia do sali lekcyjnej wolontariuszom z VI Liceum Ogólnokształcącego.

 

Pedagodzy szkolni: Edyta Dragulska, Iwona Adamiec - Zielińska

FINAŁ AKCJI „TUŻ OBOK”

9 listopada zakończyła się w naszej szkole akcja charytatywna „Tuż obok”. Tym razem miała ona na celu pomoc podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy w Wysokiej Głogowskiej. Jak co roku uczniowie naszej szkoły nie zawiedli.

Do pokoju pani pedagog trafiła rekordowa liczba paczek. Po policzeniu wszystkich rzeczy okazało się, że zgromadziliśmy: 66 paczek plasteliny, 140 bibuł kolorowych, 84 bloki i papiery kolorowe, 61 tubek kleju, 11 bloków rysunkowych, 59 opakowań kredek i 21 innych przyborów szkolnych, a także 48 past do zębów, 63 szczoteczki do zębów, 83 mydła oraz 92 paczki ciastek, 53 czekolady, 50 paczek cukierków i 31 wafelków.

Samorządom klasowym DZIĘKUJEMY za podjęcie wyzwania, a klasom: 1 at, bt, ct, dt, ft, lt, mt, 2 at, bt, ct, dt, et, ft, lt, mbt, 3 bt, dt, et, fbt, ft, lt, mt, 4 bt, dt, et, ft, lt, mbt za otwartość na potrzeby ludzi niepełnosprawnych. Dary dostarczymy przed 6 grudnia. Koordynatorami akcji byli: Gabrysia Gaweł, Gabrysia Żyła z kl. II ft, Martyna Burek z kl. II mbt, Mateusz Piwko z kl. II lt, Jakub Pelczar z kl. II ct, Paulina Siudak z kl. III ft i Wojtek Pieniążek z kl. III lt. To w dużej mierze ich sukces - DZIĘKI! Liczeniem, segregowaniem i pakowaniem zajmowali się: Magda Szmyt z kl. 1ft, Mateusz Bujak z kl. I ct, Rafał Smolak z kl. II ct i oczywiście panie: Kinga Lizak i Iwona Adamiec-Zielińska.

 

Rafał Smolak kl. 2ct

 

WYJAZD INTEGRACYJNY SZKOLNEGO WOLONTARIATU

W dniu 28.10.2015 r. uczniowie należący do szkolnego wolontariatu uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do Ciężkowic. Tam mogliśmy zwiedzić Skamieniałe Miasto, a przy tym lepiej się poznać. Na wstępie podzieliliśmy się na grupy tak, aby nie było w nich osób z jednej klasy. Dostaliśmy mapy każdego ze zwiedzanych miejsc. Po przejściu całej trasy był czas na odpoczynek przy ognisku. Kiełbaski, ciepła herbatka bardzo nam smakowały. Wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary dostarczył nam dużo radości. Na zakończenie losowaliśmy małe upominki - karteczki ze złotymi myślami. Cały dzień towarzyszyły nam uśmiechy na twarzach. Wróciliśmy zmęczeni, ale niesamowicie szczęśliwi. DZIĘKUJEMY pani Kindze i pani Iwonie za wyjazd, za atrakcje, za obecność i opiekę.

 

AUTOR: GABRIELA GAWEŁ KL. II FT

 

 

 

 

 

Więcej: WYJAZD INTEGRACYJNY SZKOLNEGO WOLONTARIATU

KWESTA NA CMENTARZACH W DNIU 1 LISTOPADA

Wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w największej na Podkarpaciu kweście charytatywnej zorganizowanej przez Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta.

1 listopada spotkaliśmy się na sześciu cmentarzach Podkarpacia, aby uczestniczyć w pięknym i bardzo potrzebnym przedsięwzięciu. Celem tej dobroczynnej akcji była zbiórka funduszy umożliwiających pomoc ubogim i bezdomnym. Ludzie z wielką ochotą i radością podchodzili do nas, aby wrzucić ofiary do puszek.

Jestem bardzo zadowolony, że wziąłem udział w tej akcji - mogłem pomóc i naprawdę dobrze spędzić ten dzień. Swój czas w tym świątecznym dniu na pomoc innym poświęcili następujący wolontariusze z naszej szkoły:

  • Magdalena Szmyt, Maria Makarska z kl. I ft; Martyna Burek, Michał Marciniec z kl. II mbt; Paulina Sanecka, Aneta Warzybok z kl. II t; Sylwia Wywrót kl. III mt; Małgorzata Nawój z kl. III ft na cmentarzu Wilkowyja;
  • Karolina Pikor, Klaudia Skwirska, Weronika Rakoczy z kl. I ft na cmentarzu w Jasionce;
  • Gabriela Gaweł z kl. II ft, Arkadiusz Michalik z kl. II mbt na cmentarzu w Budach Głogowskich;
  • Mateusz Bujak z kl. I ct na cmentarzu w Chmielniku;
  • Rafał Smolak z kl. II ct na cmentarzu w Sokołowie Małopolskim;
  • Ewelina Krupa z kl. III ft na cmentarzu w Lubeni.

Do wzięcia udziału w akcji zachęciły nas i nad całością czuwały: pani Kinga Lizak i pani Iwona Adamiec – Zielińska.

WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

 

Autor: Michał Marciniec kl. II mbt

 

AKCJA "TUŻ OBOK"

Od 16 do 30 października 2015 r. w naszej szkole zostanie przeprowadzona akcja „TUŻ OBOK” na rzecz podopiecznych Środowiskowego Domu Pomocy w Wysokiej Głogowskiej. Zachęcamy każdą klasę do zrobienia paczki, w której znajdą się artykuły papiernicze, środki higieniczne i słodycze. Spis potrzebnych artykułów otrzymali przedstawiciele samorządów klasowych. Dary zostaną przekazane dorosłym niepełnosprawnym z okazji tradycyjnego Mikołaja. Jeśli któraś z klas będzie potrzebowała pomocy może zgłosić się do koordynatorów akcji: Martyny Burek z kl. II mbt, Gabrysi Żyły i Gabrysi Gaweł z kl. II ft, Mateusza Piwko z kl. II lt, Pauliny Siudak z kl. III ft oraz do Wojtka Pieniążka z kl. III lt. Paczki można składać u pani Kingi Lizak w sali nr 33 oraz u pedagoga pani Iwony Adamiec - Zielińskiej do 30 października br.

 

Szkolny Wolontariat

JEDEN DZIEŃ W TATRACH WYSOKICH

W dniach 3-4 października grupa uczniów ZSM działająca w szkolnym wolontariacie pod opieką pani katechetki Kingi Lizak i pani pedagog Iwony Adamiec – Zielińskiej uczestniczyła w wyjeździe, którego celem była górska wędrówka i rekolekcje w drodze. Najpierw mieliśmy zdobywać tatrzańskie szczyty po polskiej stronie, jednak dowiedzieliśmy się, że nasze Tatry są oblodzone i próba wyjścia na górę byłaby bardzo niebezpieczna. Dzięki naszej niezastąpionej pani Kindze, szybko podjęliśmy decyzję o zmianie miejsca docelowego. Wyruszyliśmy na Słowację. Podróż, mimo odległości, minęła szybko dzięki wspólnym rozmowom na wszystkie możliwe tematy. Po przyjeździe i zjedzeniu kolacji poszliśmy wcześnie spać, bo pobudka była już o 4:30. Ranek przywitał nas pięknym widokiem mgieł w dolinach. Początek trasy był niewinny, równa dróżka, niewielkie wzniesienie. Jednak z czasem trasa stawała się coraz bardziej wymagająca. Dookoła nas ukazywały się jednocześnie coraz piękniejsze widoki, a pogoda dopisywała, gdy dzielnie wspinaliśmy się w górę. Przed samym szczytem kamienie dawały nam się we znaki, ale wszyscy bez względu na wzrost i wiek dali radę. Na górze zachwyciła nas cudowna panorama górska. Spędziliśmy na Małej Wysokiej ponad pół godziny. Wypiliśmy świeżo zaparzoną kawę i ruszyliśmy w dół. Niedzielę bardzo miło spędziliśmy na Wiktorówkach. To był dla nas naprawdę udany weekend, jeśli tylko będzie okazja na pewno znów wybierzemy się w góry.

 

Krzysztof Cioch kl. IV mbt

 

 

Więcej: JEDEN DZIEŃ W TATRACH WYSOKICH

OGŁOSZENIE

W dniu 16.10.2015 r. (piątek) w auli szkolnej o godzinie 8:50 odbędzie się spotkanie przewodniczących klas I i IV z pedagogiem szkolnym i katechetką w sprawie organizacji akcji charytatywnych na terenie szkoły.

 

WOLONTARIAT SZKOLNY

OGŁOSZENIE !!!

 

POSZUKIWANI CHĘTNI WOLONTARIUSZE DO KWESTOWANIA
W DNIU 1 LISTOPADA 2015 R.

 

Drodzy uczniowie!

 

W ramach współpracy z Rzeszowskim Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta i Caritas Diecezji Rzeszowskiej WOLONTARIAT SZKOLNY poszukuje chętnych do udziału w kweście na rzecz ubogich i bezdomnych, która odbędzie się na cmentarzach w dniu 1 listopada.Potrzebni są chętni do udziału w tej akcji w następujących miejscowościach: Rzeszów Pobitno, Bratkowice, Budy Głogowskie, Budziwój, Chmielnik, Czudec, Domatków, Górno, Jasionka, Kamień, Lubenia, Lutcza, Łukawiec, Malawa, Mogielnica, Nienadówka, Nockowa, Nowa Wieś, Przewrotne, Rudna Wielka, Rzeszów Słocina, Sokołów Małopolski., Strzyżów, Świlcza, Trzeboś, Trzebuska, Tyczyn, Trzciana, Wysoka Głogowska, Wysoka Strzyżowska, Zaborów.

 

Szczegółowe informacje i zapisy chętnych u pani Kingi Lizak i pedagoga szkolnego pani Iwony Adamiec-Zielińskiej do 23.10.2015r. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

NA SZLAKU JANA PAWŁA II

W dniu 09.10.2015 r. o godzinie 11:30 razem z panią Kingą Lizak wyruszyliśmy na pielgrzymi szlak śladami   Świętego Jana Pawła II  w ramach rzeszowskich obchodów XV Dnia Papieskiego. Na trasie naszej wędrówki znalazło się wiele miejsc, między innymi: Krzyż Ofiar Komunizmu, Kościół św. Krzyża, Ratusz i Bazylika OO. Bernardynów.

W każdym miejscu zbieraliśmy pieczątki z wizerunkami świętych lub błogosławionych związanych z naszym miastem. Prawie przy każdej stacji mieliśmy możliwość odciśnięcia swojego palca na liście do papieża Franciszka. Sprawiało nam to ogromną radość- cieszyliśmy się jak dzieci. W tegorocznych obchodach Dnia Papieskiego wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły.

 

Autor: Gabriela Gaweł kl. II ft

 


AKCJA CHARYTATYWNA

 

Zbieramy stare telefony komórkowe i tablety na leczenie oraz późniejszą rehabilitację Ernesta Kuźniara ur. w marcu 2015 r.

Chłopiec cierpi na duży i nietypowy stopień zrostów i deformacji paluszków rąk i stóp. Szansą na wyzdrowienie Ernesta jest operacja w klinice w Niemczech.

Telefony można składać do końca grudnia 2015 r. do pedagogów: pani Edyty Dragulskiej i pani Iwony Adamiec – Zielińskiej p.19 oraz do pani Kingi Lizak w sali nr 33.

 

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA DAR SERCA

WOLONTARIAT ZAPRASZA

Myślisz o wolontariacie? Lubisz pomagać innym? Masz głowę pełną pomysłów i chcesz się nimi podzielić? Dołącz do naszego szkolnego wolontariatu, który podąża za słowami: „Tam gdzie jest człowiek potrzebujący musi znaleźć się człowiek, który otoczy potrzebującego wsparciem”.

 

Chętni mogą zgłaszać się do p. Kingi Lizak sala 33 i p. Iwony Adamiec- Zielińskiej- gabinet pedagoga. ZAPRASZAMY

AKCJA "ZBIERAMY NAKRĘTKI”

W tym roku szkolnym kontynuujemy akcję „Zbieramy nakrętki”. W czerwcu oddaliśmy 10 kolorowych120 litrowych worków nakrętek dla chorej Olinki. W akcję włączyli się także nasi absolwenci.

Obecnie, nadal zbieramy nakrętki na rehabilitację małej Olinki, która mieszka niedaleko naszej Szkoły oraz dla dzieciaków z rzeszowskiego hospicjum. Nakrętki mogą być po napojach, mleku, jogurtach i środkach chemicznych. Akcja będzie trwała cały rok szkolny.

Tradycyjnie nakrętki można w każdej chwili dostarczyć do p. Kingi Lizak sala nr 33, p. Magdaleny Dworak i p. Elżbiety Pitery sala nr 11 oraz do p. Iwony Adamiec- Zielińskiej do gabinetu pedagoga.

FINAŁ AKCJI "ZBIERAMY NAKRĘTKI"

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!