Sukcesy sportowe

BADMINTON

PDFDrukujEmail

BADMINTON

PDFDrukujEmail

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY

W dniu 26 października w Ropczycach odbył się półfinał wojewódzkiej Licealiady w badmintonie – gry drużynowe dziewcząt. Nasza szkoła wylosowała najmocniejszą grupę, na którą składały się zespoły z Ropczyc (LO), Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy i nasza szkoła. Dzięwczęta dzielnie walczyły, ale wobec zawodniczek trenujących w klubach i grających w kadrze Polski nie miały szans. Przegrały grupę, ale walczyły dzielnie, a to w sporcie liczy się najbardziej. Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny z klas 1 gt i 2 ft: Joanna Drążek i Joanna Zimna. Dziewczęta zajęły 9 miejsce w województwie.

 
W dniu 27 października również w Ropczycach odbył się półfinał wojewódzkiej Licealiady w badmintonie – gry drużynowe chłopców. Tym razem los był dla nas łaskawy i udało nam się wylosować grupę, w której o wyjście można było powalczyć. Nasza szkoła zagrała ze szkołami z Tyczyna i Debicy. Szkołę reprezentowali chłopcy z klasy 1 dt. Pierwszy mecz nasi przegrali z Tyczynem stosunku 3:2, drugi mecz po pasjonującej walce wygrali 3:1 z Dębicą. Oznaczało to dla nas wielki sukces, jakim było wyjście z grupy. I tu nie byliśmy bez szans, ponieważ mamy ambitną młodzież i niewiele brakowało, abyśmy i ten mecz z ZSEkonomicznych z Debicy zapisali na nasze konto jako zwycięstwo. Jednak brak ogrania i stres sprawił, że ulegliśmy (jednak po zaciętej walce) w stosunku 3:1 (set rozgrywany przez Marcina Bucia zakończył się wynikiem 28:26). Chłopcy zajęli 5 miejsce w województwie.
 
Ale nie martwimy się tym, ponieważ mamy ambitną młodzież i już zapowiadamy rewanż na przyszły rok!
 
POWODZENIA! I GRATULACJE!!

SZCZYPIORNIŚCI ZSM

PDFDrukujEmail

        Szczypiorniści ZSM Rzeszów w finale!!!

 19.10.2011 r. odbyły się eliminacje w grupie A. Pierwszy mecz rozegrany został z gospodarzami ZSKU.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:6 dla gospodarzy, ale drużyna ZSM w drugiej połowie odrobiła straty i wygrała spotkanie.

 

Więcej: SZCZYPIORNIŚCI ZSM

LIGA LEKKOATLETYCZNA 2011/2012

PDFDrukujEmail


 Szkolna Liga Lekkoatletyczna dla Szkół Ponadgimnazjalnych w roku 2011/2012 została zakończona.

  Młodzież ZSM Rzeszów reprezentowała Szkołę we wszystkich konkurencjach biegowych.

 

 

Więcej: LIGA LEKKOATLETYCZNA 2011/2012

POLSKA BIEGA

PDFDrukujEmail

 

W dniu 14.05.2011 r. odbyła się kolejna edycja imprezy sportowo – rekreacyjnej pn. „POLSKA BIEGA”.

 

Uczestniczyli w niej uczniowie naszej Szkoły:

Wojciech Rączka kl. 3 lt
Wiktor Pomianek kl. 3 lt
Marcin Lotycz kl. 1 dt
Jarosław Wasiński kl. 1 dt
Alan Bara kl. 1 lmt
Michał Graboś kl. 1 lmt
Sebastian Gorczyński kl. 1 lmt
 
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz koszulkę.
 
Impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Gazety Wyborczej.
 
Opiekunem grupy był mgr Sławomir Stawarz

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄ

PDFDrukujEmail

 

W okresie ferii zimowych w dniu  21.01.2011 roku w naszej Szkole odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt drużyn 2 – osobowych.
W rywalizacji wzięło udział 5 drużyn.
Zwyciężył zespół z klasy 2 gt: Barbara Kądziołka i Aneta Rodzeń.
Drugie miejsce zajęły dziewczęta z klasy 2 ft: Sylwia Kalandyk i Katarzyna Rożek a trzecie miejsce zajęły dziewczęta z klasy 1 gt: Angelika Pisanczyn i Daria Podolec.
 
Rywalizacja przebiegała w duchu fair play. Turniej był bardzo udany. Zwycięzcy otrzymali drobne upominki.
 
Opiekę nad sprawnym przebiegiem turnieju sprawowały : mgr Alicja Bartyzel oraz mgr Anna Domagała.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CŁOPCÓW

PDFDrukujEmail

W okresie ferii zimowych w dniu 20 – 21. 01. 2011 roku w naszej Szkole odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. W rywalizacji wzięło udział 12 klas. Reprezentacje klas zostały podzielone na 4 grupy. Zwycięzcy grup awansowali do finałów. W finałach spotkały się klasy: I bt , II dt , IV et oraz IV dt.

 
I :       1 bt – 4 dt     1:2
II :      2 dt – 4 et    2:0
III:      1 bt – 4 et    0:2
IV:      4 dt – 2 dt   0:2
V:       1 bt – 2 dt   0:2
VI:       4 dt – 4 et   2:0
 
Rywalizacja przebiegała w duchu fair play.
 

I miejsce: 2 dt

 

II miejsce: 4 dt

 

III miejsce: 4 et

 

IV miejsce: 1 bt
 

Opiekę nad sprawnym przebiegiem turnieju sprawowały : mgr Aleksander Gajdek oraz mgr Sławomir Stawarz.


Turniej halowy

PDFDrukujEmail

 

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR DYREKTORA ZSZ RZESZÓW
W dniu 10 grudnia 2010 roku odbył się 5 Turniej Piłki Halowej chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Rzeszowie. W turnieju udział wzięło pięć szkół tj.:
Zespół Szkół Zawodowych , Energetyk Rzeszów , Ekonomik Rzeszów, Zespół Szkół Mechanicznych oraz Zespół Szkół Samochodowych.
Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym , czas gry 15 min. , łącznie 10 meczów.
I spotkanie: ZSM – ENERGETYK  1:0 ( bramka Paweł Chuchla 4 lt )                                                                                                                                                                     II  spotkanie: ZSS – EKONOMIK  2:3                                                                                                                                                                                                                    III spotkanie: ZSZ – ENERGETYK 1:0                                                                                                                                                                                                                      IV spotkanie: ZSM – ZSS 2:2 ( w karnych 2:3 )( 2 bramki w tym meczu strzelił Paweł Chuchla )                                                                                                                          V spotkanie: EKONOMIK – ZSZ 4:0                                                                                                                                                                                                                      VI spotkanie: ENERGETYK – ZSS 1:0                                                                                                                                                                                                                   VII spotkanie: ZSM – EKONOMIK 1:2 (bramka Jakub Domka 4et )                                                                                                                                                                       VIII spotkanie: ZSZ – ZSS 1:1 ( w karnych 2:4 )                                                                                                                                                                                                      IX spotkanie: ENERGETYK – EKONOMIK 1:3                                                                                                                                                                                                        X spotkanie: ZSM – ZDZ 0:4
TABELA KOŃCOWA:                                                                                                                                                                                                                                           1. Ekonomik  12 pkt                                                                                                                                                                                                                                              2. ZDZ     7                                                                                                                                                                                                                                                           3. ZSS     4                                                                                                                                                                                                                                                      4.ZSM      4                                                                                                                                                                                                                                                            5. Energetyk 1                                                                                                                                                                                                                                                       

PIŁKA SIATKOWA

PDFDrukujEmail

LICEALIADA - PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCY

We wrześniu i październiku 2010 roku odbyły się rozgrywki międzyszkolne w piłce siatkowej chłopców w ramach Licealiady. Startowało w nich 22 reprezentacje szkół średnich z miasta Rzeszowa. w fazie grupowej nasza drużyna rozegrała mecze z Zespołem Szkół Spożywczych (ZSS) i XII Liceum Ogólnokształcącym.

Wyniki:

ZSM - ZSS 2:0 
ZSM - XII 2:0


Nasza reprezentacja uzyskała awans do następnej fazy rozgrywek , gdzie spotkały się z V Liceum Ogólnokształcącym , IV Liceum Ogólnokształcącym i Zespołem Szkół Technicznych.

Wyniki: 

ZSM - ZST   2:0
ZSM - V LO  0:2
ZSM - IV LO 0:2 

Awans do ćwierćfinałów był dużym sukcesem naszej reprezentacji w piłce siatkowej chłopców.     

REPREZENTACJA ZSM:
Bartosz Pilecki, Daniel Drążek, Łukasz Kielar, Michał Wiącek, Wojciech Bury, Marcin Watrach, Paweł Kielar, Piotr Jastrzębski, Adam Marut, Tomasz Pustelak, Piotr Kozłowski.

Opiekunem drużyny był Sławomir Stawarz

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

PDFDrukujEmail

W dniu 21. 10. 2010 roku zostały przeprowadzone Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych oraz Ponadgimnazjalnych. Organizatorem zawodów był Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Rzeszowie. Zawody odbyły się na Stadionie sportowym CWKS Resovia. W zawodach szkołę reprezentowało 10 chłopców oraz 10 dziewcząt . Do pokonania był odcinek 1200 m. dziewcząt oraz 1500 m chłopców.

Reprezentacja dziewcząt  : Rusin Weronika (kl. 3ft), Moskwa Dominika (kl.3ht), Gołąb Katarzyna (kl.2ft), Rożek Katarzyna (kl.2ft), Bryłka Sabina (kl.3kt), Szczęch Diana (kl.3ht),  Kiferling Monika (kl.3gt), Gunia Paulina (kl.3gt), Wójcik Katarzyna (kl.2ft), Pięta Karolina (kl.1gt), Kopacz Gabriela (kl.2fz) , Wójtów Karolina (kl.1gt)
Reprezentacja chłopców : Chruściel Kamil (kl. 2lt), Czarnik Damian (kl.3kt), Trzyna Bartłomiej (kl.2dt), Adrian Zemsta (kl.1lmt), Adrian Kicka (kl. 1lmt),Bańkowski Oskar (kl.2mt), Nowak Łukasz (kl.2mt), Szczepański Tomasz (kl.3et), Wenc Mirosław (kl.1et), Brudnicki Jakub (kl.3lt)
Opiekunami na zawodach byli mgr Agnieszka Buć i mgr Tomasz Chrapek. 
Program zawodów to sztafeta 10 x 1000 m dziewcząt oraz 10 x 1500 m chłopców.
 
 Sztafeta chłopców pod opieką mgr Tomasza Chrapka wystąpiła w następującym składzie :
            I – Chruściel Kamil ( czas 3 min 27 sek. )
            II – Czarnik Damian ( czas 3 min 34 sek. )
            III – Szczepański Tomasz ( czas 3 min 24 sek.)
            IV – Trzyna Bartłomiej ( czas 3 min 19 sek. )
            V – Adrian Zemsta ( czas 3 min 50 sek)
            VI – Adrian Kicka ( czas 3 min 23 sek. )
            VII – Bańkowski Oskar ( czas 3 min 30 sek. )
            VIII – Nowak Łukasz ( czas 3 min 32 sek. )
            IX – Wenc Mirosław ( czas 4 min 00 sek. )
            X – Brudnicki Jakub ( czas 3 min 35 sek. )

 

SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA

PDFDrukujEmail

 W dniu 30.09.2010 roku odbył się III rzut Szkolnej Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej dla szkół ponadgimnazjalnych. Zawody zostały przeprowadzone na stadionie UR w Rzeszowie ul. Wyspiańskiego 22. W zawodach wzięły udział szkoły z miasta Rzeszowa, a także szkoły powiatu rzeszowskiego, leżajskiego i łańcuckiego. W zawodach startowały reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych rocznik 1992 – 1994 rok. Więcej: SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!