Wydarzenia fryzjerskie

V MISTRZOSTWA W KATEGORII UPIĘĆ AWANGARDOWYCH

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 18-03-2013 Daniel Prokopik 06-01-2011 

X ŚLĄSKI FESTIWAL

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 14-12-2010 Daniel Prokopik 06-12-2010 

 

W dniach od 20 do 21 października 2010 r. w katowickim Spodku odbył się X Śląski Festiwal Fryzjersko-Kosmetyczny. Począwszy od sceny głównej,  na której królowały fryzury, makijaże i pokazy, można było zwiedzić znajdujące się dookoła aleje stoisk. Wystawcy zaprezentowali ogromną ofertę zarówno produktów, jak i innowacji branżowych, z którymi mogli się zapoznać przyszli adepci sztuki fryzjerskiej. W pokazach zespołów instruktorów brały udział szkoły fryzjerskie z całej Polski. Pokazom i konkursom uczniowskim przyglądali się uczniowie  naszej szkoły. Ponadto Zespół Szkół Mechanicznych w konkursach fryzjerskich reprezentowali  nasi uczniowie z klasy II FT :
1.    Katarzyna Wnęk
2.    Wioletta Kołodziej
3.    Agata Dziura
4.    Michał Niemiec

Była to najmłodsza grupa uczestników, co wyróżniało ich spośród wszystkich. Nasi uczniowie - reprezentanci tym bardziej zasługują na pochwałę i gratulacje. Mimo że nie zajęli miejsca na podium ten "szlif" na pewno zaowocuje w przyszłości.

Więcej: X ŚLĄSKI FESTIWAL

Perły Wieczoru w Nowym Sączu

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 08-03-2010 Daniel Prokopik 03-03-2010 

Firma Handlowa AFK oraz Izba Rzemiosła

i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

mają zaszczyt zaprosić Państwa na

wyjątkowy pokaz:   „PERŁY WIECZORU”.
Impreza odbędzie się 14 marca 2010 roku (niedziela) o godzinie 10:00 w Sali Teatralnej Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ

w Nowym Sączu.

W programie pokaz fryzjerski w wykonaniu

stylistki Małgorzaty Babicz.

Poniższy plakat zawiera pełny opis

programu imprezy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w pokazie.

Bilety można nabyć w pracowni fryzjerskiej.

 

Więcej: Perły Wieczoru w Nowym Sączu

Konkurs Fryzjerski Czas Awangardy

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 01-03-2010 Daniel Prokopik 09-12-2009 

6 grudnia 2009 roku odbyła się kolejna, druga edycja konkursu fryzjerskiego, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Czas Awangardy”. W rywalizacji udział wzięło 29 adeptów fryzjerskiego kunsztu.
Pomysłodawcą imprezy jest gorlicka firma AFK działająca w branży fryzjerskiej. Tematem przewodnim konkursu była awangarda, czyli tak naprawdę temat dowolny, a jednym ograniczeniem była fantazja i umiejętności uczestników.

 

 

Do rywalizacji stanęło 29 adeptów fryzjerstwa, a wśród nich uczniowie Naszej Szkoły: Katarzyna Kruk z kl. II gt, Aneta Karwowska z kl. II gt, Aneta Barszcz z kl.IV gt i Jadwiga Trojanowska z kl.IV ft. Konkursowicze przyjechali z terenu Małopolski oraz Podkarpacia.

Więcej: Konkurs Fryzjerski Czas Awangardy

Szkolenie firmy MATRIX "nagrodą sponsora" dla Joanny Pietrasz

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 01-03-2010 Daniel Prokopik 02-11-2009 

 

W południowo – wschodnim zakątku Polski, w bezpośredniej bliskości polsko-ukraińskiej granicy położony jest późnorenesansowy Zamek w Krasiczynie. W tym pięknym miejscu od 4 do 6 pażdziernika 2009 r.  uczennica  naszej szkoły, Joanna Pietrasz  z  kl. III FT wraz z opiekunem Panią Bożeną Hałuchą, rozpoczęła realizację „Nagrody sponsora”, którą otrzymała w Trzecich Mistrzostwach Fryzjerstwa ZSM w Rzeszowie od właściciela Firmy handlowej AFK – dystrybutora marki Matrix, Pana Jerzego Biełous. Ufundowana nagroda, czyli trzydniowe zaawansowane szkolenie MATRIX MASTER CLAS było doskonale przygotowane przez profesjonalnych szkoleniowców firmy Matrix w nowoczesne trendy fryzjerskie zarówno w strzyżeniu, koloryzacji jak i stylizacji włosów.

 

Więcej: Szkolenie firmy MATRIX "nagrodą sponsora" dla Joanny Pietrasz

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!