Wydarzenia fryzjerskie

"SALON MODY I URODY W MECHANIKU"

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 13-12-2013 Daniel Prokopik 12-12-2013 


        Mikołajki w ZSM w Rzeszowie przebiegły pod hasłem „Salon mody i urody w Mechaniku”. Tak jak nakazuje tradycja Mikołaj z pomocnikami rozdawał młodzieży słodkie prezenty. Zagościli w progach naszej szkoły uczniowie gimnazjów wraz z opiekunami. Podziwiać można było EKO suknie z papieru, fryzury awangardowe oraz makijaże wieczorowe przygotowane i wykonane przez uczniów naszej szkoły w konkursowej rywalizacji. Uczniowie szkół gimnazjalnych przyglądali się pracom a następnie głosowali i wybierali najlepsze w poszczególnych konkursach, wyłaniając tym samym zwycięzców nagrody publiczności. Po tym jak nasi gości poobserwowali konkursy mogli sami spróbować swoich sił. Na modelce (koleżance) mogli zrealizować własne pomysły. Jak można zauważyć w materiale foto-video, mają duże predyspozycje i możliwości do kreowania wizerunku (makijaż, fryzura, ubiór). Stworzone wizerunki przez gimnazjalistów były zachwycające. Wyłonione zostały najlepsze prace i wręczone nagrody zwycięzcom. Po części artystycznej uczniowie szkół gimnazjalnych mogli zwiedzić szkołę, sale lekcyjne a także uczestniczyć w zajęciach.

 

Dzień Mikołajkowy zakończył się wręczeniem nagród zwycięzcom konkursów.
Zwycięzcą konkursu fryzjerskiego została Monika Ziaja z klasy IIIgt.

Zwycięzcą konkursu na ECO suknię została Sylwia Kot i Iwona Martoń z klasy IIIft.

Zwycięzcą konkursu na makijaż wieczorowy została Monika Mołdoch z klasy IIft.

Zwycięzcą konkursu "Tworzenie wizerunku" w którym uczestniczyły szkoły gimnazjalne zwycięzyło gimnazjum nr 5 w Rzeszowie.


 

  

 

Więcej: "SALON MODY I URODY W MECHANIKU"

SZKOLENIE FRYZJERSKIE Z UNIĄ - lipiec 2013

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 15-07-2013 Daniel Prokopik 15-07-2013 

 

PRAKTYKI ZAGRANICZNE DLA UCZNIÓW TECHNIKUM USŁUG FRYZJERSKICH

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 29-05-2013 Daniel Prokopik 27-05-2013 

 

eu    W związku z realizacją przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji projektu systemowego pt. „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego informujemy uczniów technikum usług fryzjerskich iż „Projekt Mobilności” złożony przez Naszą Szkołę został pozytywnie rozpatrzony. Na etapie oceniania z 711 złożonych wniosków przyjętych zostało 122 - w tym Nasz. Młodzież będzie miała możliwość zwiększać swoje kwalifikacje zawodowe poprzez zagraniczne praktyki w krajach unii europejskiej (Niemcy). Projekt będzie realizowany począwszy od roku szkolnego 2013/2014. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w projekcie. Szczegółowe informacje dotyczące projektu zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

 

   fryzjer1zz1 

FRYZJERSTWO = SZTUKA, PASJA , KREACJA

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 29-05-2013 Daniel Prokopik 27-05-2013 

 

 

IMG 2881

 

Sztuka, pasja, kreacja = Fryzjerstwo, taką dewizą kierują się w swoim życiu Beata Berendowicz i Sławek Kublin, założyciel jednej z najbardziej cenionych w kraju Akademii Fryzjerskiej Berendowicz & Kublin, którzy już od 17 lat tworzą dzieła sztuki - fryzury dla Klientów. Uczniowie Naszej szkoły w ramach projektu unijnego uczestniczą w szkoleniach fryzjerskich z Akademią Berendowicz & Kublin już od trzech lat podnosząc swoje kwalifikacje i zdobywając Certyfikaty a tym samym prezentując swój profesjonalizm na rynku pracy jako styliści mody fryzjerskiej. Zapewne nie jeden zawodowy fryzjer chciałby skorzystać z takiego szkolenia, lecz ze względu na wkład finansowy potrzebny do jego odbycia staje się dla wielu niemożliwy. Uczniowie Naszej szkoły dzięki środkom z unii europejskiej odbywają takie szkolenia zupełnie bezpłatnie.

Zapraszamy do MECHANIKA !!!

 

IMG 2886IMG 2895IMG 2888

 

 

Więcej: FRYZJERSTWO = SZTUKA, PASJA , KREACJA

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FRYZJERSKI

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 22-04-2013 Daniel Prokopik 16-04-2013 

 

12 kwietnia 2013r. w ZDZ w Rzeszowie odbył się III Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski
pt. "Fryzura inspirowana własną fantazją".

Reprezentantem ZSM w Rzeszowie była Monika Ziaja uczennica klasy II gt,
zwyciężczyni tegorocznego konkursu szkolnego.

 

 

Gratulujemy !!!

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!