Wydarzenia fryzjerskie

PRACOWNIA FRYZJERSKA 2014

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 06-11-2014 Daniel Prokopik 04-11-2014 

 

 

Targi Fryzjersko - Kosmetyczne w Sosnowcu

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 23-04-2015 Administrator 30-10-2014 

 

TARGI FRYZJERSKO - KOSMETYCZNE
W SOSNOWCU

Jak co roku braliśmy udziału w Targach Fryzjersko - Kosmetycznych „FESTIWAL FRYZJERSTWA”, który odbył się w dniach 15-16 listopada 2014 r. w Sosnowcu.W programie było między innymi:
- mnóstwo pokazów;
- nowości fryzjersko-kosmetyczne;
- konkursy;
- prezentacja stoisk handlowych;
- obecność gwiazd z dziedziny fryzjerstwa i mody.


Organizujemy wspólny wyjazd już na kolejne targi w 2015 r. Wszystkich zainteresowanych informujemy że zgłoszenia przymujemy w pracowni fryzjerskiej od września do października 2015 r.

 

Koszt wyjazdu obejmuje :

- bilety wstępu na targi (sobota i niedziela)-20zł/ulgowy;                      
- nocleg (schronisko dla młodzieży/hostel)-50/70zł;                                
- autokar w obie strony (przy ilości 50 uczestników) 55zł; lub bus (przy ilości 23 uczestników) 70zł.


Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli w pracowni fryzjerskiej .

 


ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W  KOLEJNYCH TARGACH!

 

Szczegółowe informacje: www.festiwalfryzjerski.pl

 


Więcej: Targi Fryzjersko - Kosmetyczne w Sosnowcu

SUKCES UCZENNIC TECHNIKUM USŁUG FRYZJERSKICH

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 23-04-2015 Administrator 26-09-2014 

 Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować o wspaniałych wynikach egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w Technikum Usług Fryzjerskich. Tegoroczni absolwenci osiągnęli najwyższy wynik w powiecie rzeszowskim i jeden z najwyższych w OKE Kraków.


93,6% absolwentów Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
z klas IV ft i IV gt otrzymało


DYPLOM POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE TECHNIKA USŁUG FRYZJERSKICH.

Wynik ten cieszy tym bardziej, że średnia z tego egzaminu w OKE Kraków wyniosła zaledwie 68,5%. W naszej szkole etap teoretyczny zdało 100% absolwentów.

 


GRATULUJEMY TAK WSPANIAŁYCH WYNIKÓW !

Niech te osiągnięcia będą zachętą dla młodzieży i dowodem na to, że warto uczyć się pod okiem nauczycieli ZSM.

 

 

oke

Wyniki w szkołach

Wyniki ogólne

Analiza wyników

 

Więcej: SUKCES UCZENNIC TECHNIKUM USŁUG FRYZJERSKICH

Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 23-04-2015 Piotr Pustelny 14-04-2014 

  

   Już po raz kolejny uczennice Technikum Usług Fryzjerskich ZSM zostały zaproszone do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fantazji Fryzjerskiej, którego Organizatorem od sześciu lat jest Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych w Warszawie. W tym roku tematem konkursu była…”PANNA MŁODA JUTRA”- temat niby tradycyjny, a jednak bardzo inspirujący. W konkursie udział wzięło 76 uczestników polskich szkół oraz Goście Organizatorów –uczniowie zaprzyjaźnionego College Technology nr 24 w Moskwie. Zespół Szkół Mechanicznych reprezentowały: Diana Jakubowska z kl.3gt i Agata Musiał z kl 2ft.

     Reprezentacja naszej Szkoły była jedną z najdalej przybyłych , sama podróż spotęgowała zmęczenie i przysporzyła wielu atrakcji , w długą trasę do stolicy z głowami pełnymi pomysłów wyruszyłyśmy już o godz.3 nad ranem, a na miejsce dotarłyśmy na godz. 9:15.W walizkach spakowałyśmy suknie ślubne i inne pomoce konkursowe. Trzeba przyznać, że nasze prace zostały zauważone; Agata zaprezentowała swoją Pannę Młodą w sukni ślubnej wykonanej własnoręcznie z papieru, która wzbudzała duże zainteresowanie, natomiast w kuluarach słyszane były komentarze dotyczące kunsztu Diany i estetyki wykonanej przez nią fryzury.

Uczestnicy w ciągu dwóch godzin tworzyli wizerunek Panny Młodej przyszłości w zakresie fryzury, stroju i makijażu modelki.Trzeba przyznać, że poziom konkursu był baaardzo wysoki, a Rosjanki zdeklasowały konkurencję ,zajmując czołowe miejsca w konkursie:

I miejsce-Lena Czechowicz(C.T.Moskwa) 

II miejsce-Valeria Alekseeva (C.T.Moskwa)

III miejsce Katarzyna Rębiś(N.T.Radom)

Dla nas sam udział w tak ważnym konkursie, gdzie konkurencję stanowią najzdolniejsi uczniowie szkól o profilu fryzjerskich sam w sobie był NAGRODĄ! Z Warszawy przywiozłyśmy niezapomniane wrażenia i głowy pełne pomysłów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursu opatrzonej sesją zdjęciową każdej modelki http://www.zso.edu.pl/konkurs2014.htm

 

fryz

Więcej: Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej

"INSPIRACJE ŚLUBNE"

PDFDrukujEmail

Poprawiony: 28-03-2014 Daniel Prokopik 05-03-2014 


inspiracje ślubne

    Czwartego marca br. w Sanoku na zaproszenie organizatorów uczestniczyliśmy w kreowaniu "Inspiracji ślubnych". Nasze uczennice Monika Ziaja z kl. IIIgt i Monika Wójcik z kl.IIft wraz z innymi uczestnikami z województwa podkarpackiego tworzyły koki ślubne. Monika Ziaja ponadto zaprezentowała własnoręcznie wykonaną suknię ślubną. Modelką była Agata Terebieniec z kl.IIIft. Ilu uczestników tyle rodziło się pomysłów na wykonanie kreatywnego upięcia. Powstało wiele artystycznych dokonań. Monika Ziaja wyraźnie podniosła rangę konkursu swoją pomysłowością, a prace naszych uczestniczek przykuwały uwagę widzów i fotoreporterów którzy nieustannie fotografowali fryzury. Obecni na konkursie fryzjerzy przyglądali się jak wykonać tego typu upięcie. Wspólne dokonania uczestników przyczyniły się do powstania nowych inspiracji ślubnych które będziemy mogli oglądać chociażby na targach ślubnych podczas pokazów oraz może zdarzyć się że zobaczymy je na włosach przyszłych Młodych Pań. Pełne wrażeń i emocji z kolejnym bogatym doświadczeniem oraz prezentami powróciliśmy do naszej szkoły… .

GALERIA ZDJĘĆ

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!